Obavjetenje o poništenju 1 31 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
21. Novembra 2025.
|
Preuzimanje
|
Izvjetaj o provedenom postupku-1 1 40 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Maja 2025.
|
Preuzimanje
|
Izvjetaj o provedenom postupku 1 31 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Maja 2025.
|
Preuzimanje
|
IZMJENA/DOPUNA PLAN NABAVKI ZA 2024.GODINU 1 116028 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
5. Jula 2024.
|
Preuzimanje
|
PJN 2024 Portal JN izmjene i dopune 3 1 115692 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
5. Jula 2024.
|
Preuzimanje
|
PJN 2024 Portal JN izmjene i dopune 1 658 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
19. Marta 2024.
|
Preuzimanje
|
PJN 2024 Portal JN 1 659 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
23. Januara 2024.
|
Preuzimanje
|
IZMJENE I DOPUNE PJN ZA 2023 3 1 825 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
15. Novembra 2023.
|
Preuzimanje
|
Izmjene i dopune PJN za 2023 1 934 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
5. Aprila 2023.
|
Preuzimanje
|
Plan javnih nabavki za 2023. godinu 1 470 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
21. Februara 2023.
|
Preuzimanje
|