Plan javnih nabavki 1 312 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
7. Januara 2022.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE 1 29693 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
29. Oktobra 2021.
|
Preuzimanje
|
Izvještaj o provedenom postupku 1 48356 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
4. Oktobra 2021.
|
Preuzimanje
|
Izvještaj o provedenom postupku 1 48111 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
4. Oktobra 2021.
|
Preuzimanje
|
Izvještaj o provedenom postupku 1 48191 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
4. Oktobra 2021.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE | Vrsta ugovora: Usluge, Usluge održavanja i popravki (23.07.2021) 1 134 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
26. Jula 2021.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE | Vrsta ugovora: Usluge, Usluge održavanja i popravki (01.06.2021) 1 48923 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
2. Juna 2021.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE | Vrsta ugovora: Usluge, Zdravstvene i socijalne usluge (01.06.2021) 1 49222 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
2. Juna 2021.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE | Vrsta ugovora: Robe, Kupovina (10.05.2021) 1 48881 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
27. Maja 2021.
|
Preuzimanje
|
IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE | Vrsta ugovora: Usluge, Usluge održavanja i popravki (25.05.2021) 1 48703 preuzimanja
|
Izvještaj javnih nabavki, Javne nabavke
|
27. Maja 2021.
|
Preuzimanje
|