Radovi rekonstrukcija poda u SHMP (15. Maja 2018.) 1 114 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Prepravka i montaža vrata u SHMP 2018 (1. Juna 2018.) 1 94 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Pregovarački postupak demontaža i montaža RTG uređaja SHIMADZU (21. Novembra 2017.) 1 118 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Poziv za dostavljanje početne ponude u pregovaračkom postupku nabavke reagenasa (3. Avgusta 2015.) 1 106 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Potrošni materijal za BIOHEMIJSKI ANALIZATOR A15 1122-8-1-1/16 (29. Marta 2016.) 1 96 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Plan javnih nabavki za 2016. godinu (29. Marta 2016.) 1 7 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Plan javnih nabavki za 2015. godinu (15. Jula 2015.) 1 5861 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Plan javnih nabavki 2017 (13. Februara 2017.) 1 5750 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
PLAN JAVNIH NABAVKI 2018. (3. Januara 2018.) 1 6490 preuzimanja
|
Javne nabavke, Plan javnih nabavki
|
27. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|
Održavanje zdrav. informacionog sistema (27. Juna 2017.) 1 5609 preuzimanja
|
Javne nabavke
|
19. Marta 2021.
|
Preuzimanje
|